KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13474402
nr 1347 4402
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1960, figurer. Motivet: 23x32
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 september 2020
kl 18:56:37
100 kr
150 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren